Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
3 lipca, 2019 - 4 lipca, 2019

HORIZON 2020 INFO DAY – Zdrowie

W dniach 3-4 lipca 2019 r. odbędzie się w Brukseli oficjalny Dzień Informacyjny oraz międzynarodowe spotkania brokerskie w obszarze „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”.

Wydarzenia są organizowane przez Komisję Europejską (Info Day) oraz Sieć Krajowych Punktów Kontaktowych – HNN2.0 w partnerstwie z Enterprise Europe Network – EEN.

 

Na czerwiec tego roku planowane jest ogłoszenie ostatnich konkursów w ramach wyzwania społecznego nr 1 (SC1) i będzie to ostatni nabór programu „Horyzont 2020” przed rozpoczęciem nowego programu ramowego w 2021 r.

 

Podczas wydarzenia o charakterze dnia informacyjnego, przedstawione zostaną szczegółowo zagadnienia konkursowe w ramach obszaru Zdrowie zaplanowane w Programie Pracy na rok 2020. Więcej informacji w tym zakresie można pozyskać na stronach internetowych oraz u dedykowanych ekspertów KPK oraz w ramach informacji „Save the date!” po stronie KE.

Podczas drugiego dnia wydarzenia odbędą się spotkania brokerskie (B2B) oraz możliwość prezentacji pomysłu na projekt w ramach tzw. „pitch session”.

 

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w obu tych wydarzeniach i nawiązać cenne kontakty z innymi ekspertami, a także przedstawicielami Komisji Europejskiej!

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich potencjalnych kandydatów uprawnionych do finansowania i chętnych do dzielenia się nowymi pomysłami na projekty, niezależnie od tego, czy pochodzą z firm, uniwersytetów, organizacji badawczych lub innych organizacji.

 

Rejestracja na „Open Info Day” (3 lipca) rozpocznie się wkrótce, podczas gdy rejestracja na „Health Partnering Day” (4 lipca) już trwa i zakończy się 31 maja 2019 r.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Szczegóły

Start:
3 lipca, 2019
Koniec:
4 lipca, 2019
Strona internetowa:
https://healthbe2019.b2match.io/

Crowne Plaza Brussels
Rue Gineste 3
Brussels, Belgium

Organizatorzy

European Commission
HNN2.0
Facebook