Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
4 października, 2019 09:30 - 11:30

Kolejne spotkanie z cyklu „Dyskusje o Horyzoncie w Biurze PolSCA” – gość p. Aleksandra Schoetz-Sobczak z Research Executive Agency

Kolejne spotkanie dla przedstawicieli polskich biur regionalnych z cyklu „Dyskusje o Horyzoncie w Biurze PolSCA” odbędzie się w dniu 4 października (piątek) o godz. 9.30 w naszej siedzibie przy Rue du Trone 98. Tym razem gościem będzie Pani Aleksandra Schoetz-Sobczak, Project Officer w Research Executive Agency (REA), Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych Komisji Europejskiej.
Tematem spotkania będą granty Marie Skłodowskiej-Curie, a dokładnie program RISE (Research and Innovation Staff Exchange), którego celem jest wymiana pracowników zajmujących się badaniami i innowacjami w ramach różnych sektorów i z różnych krajów. Będzie można dowiedzieć się m.in. na czym polega program RISE, jakie są kryteria aplikowania oraz jak wygląda udział polskich podmiotów w programie. Podczas spotkania zostaną przybliżone daty najbliższych konkursów, a także przykłady projektów realizowanych z polskimi uczestnikami.
Rejestracja na spotkanie do 2 października: https://forms.gle/YnSufSjeczkHLukE6

Szczegóły

Data:
4 października, 2019
Czas:
09:30 - 11:30

Biuro PolSCA
Rue du Trône 98
Bruksela, 1050 Belgium
+ Google Map
Facebook