Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
9 października, 2019 08:00 - 17:00

Spotkanie brokerskie H2020 – ekonomia cyrkularna i transformacja przemysłowa

W dniu 9 października 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się międzynarodowe spotkanie brokerskie poświęcone zagadnieniom ekonomii cyrkularnej i transformacji przemysłowej w ramach programu H2020. Wydarzenie to stanowi świetną okazję do znalezienia partnerów do ostatnich konkursów w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów badawczych w ramach krótkich prezentacji (flash presenations) oraz dyskusji na temat przyszłej współpracy w trakcie uprzednio zaplanowanych spotkań indywidualnych (B2B).

Wydarzenie jest współorganizowane przez projekty H2020: NCPs CaRE, NMP TeAm oraz sieć Enterprise Europe Network przy wsparciu projektów BIO HORIZON, C-ENERGY i Net4Society.

Wydarzenie jest skoncentrowane na tematach PR Horyzont 2020 dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym oraz transformacji przemysłu z Wyzwania Społecznego SC5 (Działania w dziedzinie klimatu, środowiska, efektywnej gospodarki zasobami i surowce) oraz obszaru LEIT NMBP (Nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia), jak również powiązanych tematów z obszarów SC2 (Biogospodarka), SC3 (Energia) oraz SC6 (Społeczeństwa).

Rejestracja otwarta do 2 października br.

Więcej informacji tutaj.

 

 


Szczegóły

Data:
9 października, 2019
Czas:
08:00 - 17:00
Strona internetowa:
https://ceti-h2020.b2match.io
Facebook