Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
22 maja, 2018 09:30 - 11:30

Spotkanie dla przedstawicielstw polskich regionów

Wieloletnie Ramy Finansowe UE po 2020

Biuro Promocji Nauki PolSCA zaprasza przedstawicieli Biur Regionalnych na comiesięczne spotkanie, które odbędzie się tym razem we wtorek 22 maja 2018 r. o godz. 09:30, jak zawsze w budynku przy rue du Trône 98, w siedzibie Biura PolSCA na pierwszym piętrze.

O Wieloletnich Ramach Finansowych po 2020 opowie pani Magdalena Sapała, analityk polityki z Biura Analiz Parlamentu Europejskiego (European Parliamentary Research Service).

Pani Magdalena Sapała jest doktorem nauk ekonomicznych specjalizującym się w integracji europejskiej. Jest ekspertem w zakresie budżetu UE oraz unijnej polityki spójności pracującym jako analityk polityki w Biurze Analiz Parlamentu Europejskiego. Swoje doświadczenie zdobywała na stanowisku nauczyciela akademickiego Instytutu Studiów Europejskich Vrije Universiteit Brussel w Belgii oraz Katedrze Europeistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pani Sapała pracowała także jako doradca posła do Parlamentu Europejskiego, szkoleniowiec, ekspert think tanku oraz w administracji publicznej i prywatnej różnego szczebla. Ponadto jest autorem licznych publikacji naukowych dotyczących różnych aspektów lobbingu, europejskiej polityki spójności oraz budżetu UE.

Zachęcamy do zapoznania się z tekstami p. Magdaleny Sapały na instytucjonalnym blogu:

https://epthinktank.eu/tag/magdalena-sapala/

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!


Szczegóły

Data:
22 maja, 2018
Czas:
09:30 - 11:30

PolSCA
Rue du Trône 98
Bruksela, 1050 Belgium
+ Google Map
Facebook