Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
27 lutego, 2019 13:30 - 18:00

Wydarzenie :: Co-creating Horizon Europe

 

Przedstawiciele sieci ACCOMPLISSH (Accelerate co-creation by setting up a multi-actor platform for impact from Social Sciences and Humanities) zapraszają zainteresowanych uczestników na wydarzenie poświęcone znaczeniu nauk humanistycznych i społecznych dla rozwoju Europy, w szczególności w kontekście negocjowanego aktualnie Programu Ramowego UE – Horyzont Europa.

Wydarzenie odbędzie się w środę 27 lutego 2019 r. w sali seminaryjnej budynku Hotel Thon EU przy Rue de la Loi 75 w Brukseli.

Podczas wydarzenia skierowanego do doświadczonych kierowników badań naukowych, dyrektorów i dziekanów ds. badań w jednostkach naukowych oraz pracowników dyrekcji generalnych UE, zaprezentowane zostaną wyniki projektu ACCOMPLISSH – finansowanego z programu „Horyzont 2020”, który analizował procesy współtworzenia zachodzące między obywatelami, administracją, środowiskiem akademickim i przemysłem, koncentrując się na badaniach z zakresu nauk społecznych i humanistycznych. Ponieważ ACCOMPLISSH zakończy się w tym roku, uczestnicy wydarzenia przyjrzą się również przyszłej roli współtworzenia i przyszłości Europy.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja znajdują się na stronie internetowej wydarzenia w serwisie EVENTBRITE

W kontekscie tego wydarzenia przypominamy podobną konferencją organizowaną przez biuro SBRA w Brukseli, w której udział brali przedstawiciele Biura PolSCA i której celem była dyskusja wokół wartości nauk humanistycznych i społecznych w programach ramowych UE (link).

Ponadto, poniżej znajdą Państwo linki do bardzo ciekawych i pomocnych raportów w kontekscie integracji nauk humanistycznych i społecznych w ramach Horyzontu 2020:


Facebook