Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

V4 Training – jesień 2022

12 października, 2022 09:00 14 października, 2022 14:00

V4 Training to szkolenie przeznaczone dla doświadczonych menadżerów badań pracujących w działach projektów (przede wszystkim międzynarodowych: H2020 i Horyzont Europa) na uczelniach, w instytutach naukowych i badawczych w działach odpowiedzialnych za pozyskiwanie, zarządzanie i raportowanie z każdego kraju Grupy Wyszehradzkiej oraz z krajów stowarzyszonych w IGLO (Informal Group of RTD Liaison Offices).

Wydarzenie jest organizowane w Brukseli przez Biuro PolSCA wraz z Czeskim Biurem Łącznikowym ds. Edukacji i Nauki (CZELO), Narodowym Biurem Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz Słowackim Biurem Łącznikowym ds. Badań i Rozwoju (SLORD), a łączna liczba uczestników to 35 osób.

Podczas najbliższej edycji, która odbędzie się między 12 a 14 października uczestnicy poszerzą swoją wiedzę w obszarze europejskich badań i innowacji, zarządzania projektami oraz wsparcia naukowców. Swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci m.in. z biur łącznikowych, Komisji Europejskiej, uniwersytetów we Francji i w Belgii czy instytutu badawczego HETFA.

Facebook