Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie sieciujące w ramach klastra 6 Horyzontu Europa

29 czerwca, 2022 13:00 16:30

W ramach kontynuacji działań tematycznych zainicjowanych podczas konferencji V4Conference2022 on “Benefits and challenges of participation in co-funded partnerships with a thematic focus on Cluster 6: Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment” z 13 czerwca 2022, brukselskie biura łącznikowe krajów wyszehradzkich tj. Czeskie Biuro Łącznikowe ds. Edukacji i Badań (CZELO), Krajowe Biuro Badań, Rozwoju i Innowacji Węgier (NRDIO), Biuro Pomocji Nauki PAN w Brukseli (PolSCA) oraz Słowackiego Biura Łącznikowego ds. Badań i Rozwoju (SLORD) – mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie networkingowe umożliwiające naukowcom, innowatorom i innym interesariuszom znalezienie partnerów do wspólnego występowania w konkursach Horyzontu Europa.

Wydarzenie ma na celu wsparcie uczestników w budowaniu międzynarodowych sieci kontaktów w obszarze B+R w następujących tematach klastra 6:

  1. Biodiversity and ecosystem services and related Biodiversa+ partnership
  2. Circular economy and bioeconomy sectors and related Circular Bio-Based Europe JU
  3. Clean environment and zero pollution
  4. Land, ocean and water for climate action and related Sustainable Blue Economy and Water4All partnerships.

Spotkanie sieciujące odbędzie się 29 czerwca w godzinach od 13.00 do 16.30 i obejmie m.in. krótki przegląd nadchodzącej oferty konkursowej w klastrze 6 Horyzontu Europa. Niemniej jednak, głównym celem spotkania jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym uczestnikom wygłoszenia krótkich prezentacji (tzw. pitch presentations), aby wspierać nawiązywanie współpracy naukowej w ramach UE. Integralną częścią wydarzenia będą rozmowy w mniejszych grupach za pośrednictwem platformy Wonder.me.  

Z przyjemnością zapraszamy zainteresowane osoby do aktywnego uczestnictwa i prezentowania swojej instytucji, obszaru zainteresowań oraz pomysłów B+R na przyszłe projekty w ramach programu Horyzont Europa. W spotkaniu można również uczestniczyć w roli obserwatora, słuchając wystąpień zaproszonych uczestników i inspirując się ich prezentacjami. Wśród uczestników wydarzenia będą przedstawiciele wielu krajów członkowskich, nie tylko z grupy V4!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w naszym wydarzeniu, zarejestruj się TUTAJ  wskazując obszary klastra 6, które interesują Cię najbardziej. Rejestracja na wydarzenie trawa do piątku 24 czerwca (EOB).

Osoby chcące aktywnie uczestniczyć w spotkaniu poprzez przedstawienie krótkiej prezentacji, są proszone o przygotowanie prezentacji w oparciu o szablon oraz o zachowanie limitu 3 minut na wystąpienie. Z wszystkimi skontaktujemy się mailowo, potwierdzając udział w wydarzeniu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na prezentacje – w przypadku dużej liczby zgłoszeń – organizatorzy zastrzegają sobie prawo potwierdzenia udziału jako prezenter/-ka tylko wybranym osobom.

Aktualna agenda wydarzenia jest dostępna TUTAJ.

Facebook