Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinarium :: Międzynarodowa mobilność w nauce. Programy PAN, NAWA i NCN

22 marca, 2022 10:00 13:00

Polska Akademia Nauk wspólnie z Biurem Promocji Nauki PolSCA PAN w Brukseli we współpracy z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej oraz Narodowym Centrum Nauki zapraszają na spotkanie informacyjne na temat programów wspierających mobilność przyjazdową do Polski oraz umiędzynarodowienie nauki w polskich jednostkach.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim prezentacja programów finansowania dostępnych dla środowiska naukowego Polskiej Akademii Nauk. Nasi goście przedstawią aktualne portfolio programów tj. ULAM, Profesura Gościnna, Polskie Powroty (NAWA) oraz POLONEZ BIS (NCN). Jednocześnie Biuro Współpracy z Zagranicą PAN omówi swoją bieżącą ofertę wsparcia pracowników Instytutów PAN w nawiązywaniu i umacnianiu współpracy międzynarodowej, w tym dzięki działalności kilku stacji zagranicznych PAN.

Szkolenie skierowane jest do pracowników naukowych oraz administracyjnych Polskiej Akademii Nauk i odbędzie się w dniu 22 marca 2022 w godzinach od 10.00 do 13.00 w formule online. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o dokonanie rejestracji za pomocą formularza, który został rozesłany drogą mailową wśród pracowników Polskiej Akademii Nauk, głównie za pośrednictwem pracowników administracyjnych pełniących rolę Horizon Europe Navigators. 

Program wydarzenia jest dostępny TUTAJ. Zapraszamy!

Facebook