Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wydarzenie sieciujące: Satelitarne Obserwacje Ziemi – konkursy w ramach programu Horyzont Europa

13 grudnia, 2021 14:00 16:30

W ramach kontynuacji działań tematycznych zainicjowanych podczas konferencji „Obserwacje Ziemi dla obywateli i planety”, zorganizowanej w czerwcu 2021 r. przez biura V4 RTD w Brukseli – tj. Czeskie Biuro Łącznikowe ds. Edukacji i Badań (CZELO), Krajowe Biuro Badań, Rozwoju i Innowacji Węgier (NRDIO), Biuro Pomocji Nauki PAN w Brukseli (PolSCA) oraz Słowackiego Biura Łącznikowego ds. Badań i Rozwoju (SLORD) – mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie networkingowe z zakresu satelitarnych obserwacji Ziemi / europejskiego programu Copernicus. Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Spotkanie networkingowe odbędzie się w dniu 13 grudnia w godzinach 14.00-16.30. Wydarzenie obejmie m.in. krótki przegląd niedawno ogłoszonych konkursów w klastrze 4 programu ramowego Horyzont Europa. Niemniej jednak, głównym celem spotkania jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym uczestnikom wygłoszenia krótkich prezentacji (tzw. pitch presentations). Wierzymy, że powyższe wesprze nawiązywanie nowych kooperacji i współpracy współpracy naukowej i technicznej w ramach UE. Wśród uczustników wydarzenia będą przedstawiciele wielu krajów członkowskich, nie tylko z grupy V4!

Z przyjemnością zapraszamy zainteresowane osoby do aktywnego uczestnictwa, dając możliwość zaprezentowania swojej organizacji i pomysłów B+R na przyszłe współprace w ramach programu Horyzont Europa. Jednocześnie w spotkaniu można również uczestniczyć jako obserwator, słuchając wystąpień zaproszonych uczestników i inspirować się ich prezentacjami.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w naszym wydarzeniu, zarejestruj się TUTAJ i wskaż jednocześnie, które z otwartych konkursów interesują Cię najbardziej. UWAGA: rejestracja na wydarzenie trawa do piątku 10 grudnia (EOB).

Dla tych, którzy chcą aktywnie uczestniczyć i przedstawić krótką prezentację, prosimy o pobranie szablonu, którego należy użyć do swojego wystąpienia. Przygotowując interwencję prosimy o zachowanie limitu 3 minut. Aby nie tracić cennego czasu, jako organizatorzy będą scalać wszystkie otrzymane prezentacje do jednego pliku, dlatego prosimy o przesyłanie slajdów nie później niż 8 grudnia br. do osób kontaktowych wskazanych poniżej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na prezentacje – w przypadku dużej liczby zgłoszeń – organizatorzy zastrzegają sobie prawo potwierdzenia udziału jako prezenter/-ka tylko wybranym osobom.

Bliżej daty wydarzenia, zarejestrowani uczestnicy – zarówno prezenterzy jak i obserwatorzy – otrzymają zarówno link, jak i zaktualizowaną agendę wydarzenia, która pokaże kolejność prezentacji.


Wiecej informacji:

Osoby kontaktowe:

NRDIO – Ágota Dávid (agota.david@mfa.gov.hu)

PolSCA – Tomasz Poprawka (tomasz.poprawka@polsca.pan.pl)

Facebook