V4 Training edycja wiosenna 2019 – czekamy na zgłoszenia!

Aktualności

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji organizowanego przez Biuro PolSCA wraz z grupą V4 szkolenia dla menedżerów europejskich projektów badawczych – „V4 Training”.

Szkolenie odbędzie się w dniach 27-29 marca 2019 r. w Brukseli.

Jest ono przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem projektami europejskimi przede wszystkim w ramach Horyzontu 2020. Językiem  szkolenia jest angielski, a tematyka koncentruje się zarówno wokół najważniejszych zagadnień dotyczących 8. programu ramowego jak i kolejnego, który będzie funkcjonował pod nazwą Horyzont Europa. Wykłady oraz warsztaty prowadzone będą przez specjalistów m.in. z Komisji Europejskiej oraz europejskich instytucji działających w Brukseli na rzecz badań naukowych i innowacji.

Kandydatów zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie kwestionariusza, który jest dostępny pod poniższym linkiem oraz o przesłanie CV.

Questionnaire for candidates to the V4 Training – spring 2019 edition

Wypełniony elektronicznie formularz należy przesłać za pośrednictwem aplikacji Google, natomiast CV w języku angielskim prosimy przekazać drogą mailową na adres polsca@polsca.pan.pl

Dokumenty będą przyjmowane do piątku 15 lutego 2019 r. do godz. 12:00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty podróży do/z Brukseli oraz pobytu w Brukseli.

Ramowy program szkolenia zostanie opublikowany w lutym na stronie Biura Promocji Nauki PolSCA.

Natomiast o poprzedniej edycji szkolenia można przeczytać w poście zamieszczonym na naszej stronie w grudniu 2018 r.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń!

 

V4 Training – edycja wiosenna 2019


Facebook