V4 Training: edycja wiosenna 2021 – czekamy na zgłoszenia!

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji współorganizowanego przez Biuro PolSCA wraz z grupą V4 szkolenia dla menedżerów europejskich projektów badawczych – V4Training. Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, odbędzie się ono w formacie online w dniach 26-28 kwietnia 2021 r.

V4 TRAINING – OPIS SZKOLENIA

V4 Training to wydarzenie przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy na co dzień zajmują się projektami finansowanymi z funduszy europejskich, przede wszystkim w ramach programów ramowych ds. badań i innowacji. Szkolenie ma na celu poszerzenie wiedzy i wzbogacenie kompetencji personelu wspierającego badania, tj. kierowników i członków biur wsparcia projektów. Szkolenie w obecnej formie nie jest kierowane do indywidualnych badaczy.

Językiem szkolenia jest angielski, a tematyka koncentruje się wokół najważniejszych zagadnień dotyczących nowego programu ramowego ds. badań i innowacji – Horyzont Europa. Wykłady oraz warsztaty prowadzone będą przez specjalistów m.in. z Komisji Europejskiej oraz europejskich instytucji działających w Brukseli na rzecz badań naukowych i innowacji. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli też okazję zaprezentować siebie i swoją instytucję, a także podzielić się swoimi doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Kandydatów zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie kwestionariusza, który jest dostępny pod poniższym linkiem oraz o przesłanie CV.

Questionnaire for candidates to the V4 Training – April 2021 edition

Wypełniony elektronicznie formularz należy przesłać za pośrednictwem google, natomiast CV w języku angielskim prosimy przekazać drogą mailową na adres polsca@polsca.pan.pl. Warto dodać, że jedynie pełne zgłoszenia – obejmujące formularz i CV – zostaną wzięte pod uwagę.

Dokumenty będą przyjmowane do wtorku 9 marca 2021 r. do końca dnia.

UWAGA: Wszystkie formularze i CV, które wpłyną po upływie wyżej wskazanego terminu nie będą uwzględniane.

Więcej o poprzednich edycjach szkolenia można przeczytać na stronie Biura PolSCA.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń oraz do dzielenia się informacją o naborze!


Zachęcamy do śledzenia aktywności Biura PolSCA na naszej stronie internetowej, a także na profilu FBJeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje od nas, zapisz się do naszego newslettera!

Opublikowano: 2021-02-24, J. Kramarczyk


Facebook