Zbliża się jesienna edycja V4 Training – ponownie w Brukseli!

Aktualności

Już 12 października rozpocznie się kolejna edycja trzydniowego szkolenia V4 Training, które po ponad dwuletniej przerwie na formułę online, odbędzie się znów stacjonarnie w Brukseli. Wśród 35 uczestników z każdego kraju Grupy Wyszehradzkiej oraz z krajów stowarzyszonych w IGLO (Informal Group of RTD Liaison Offices) zaprosiliśmy 7 osób z Polski.

V4 Training to szkolenie przeznaczone dla doświadczonych menadżerów badań pracujących w działach projektów (przede wszystkim międzynarodowych: H2020 i Horyzont Europa) na uczelniach, w instytutach naukowych i badawczych w działach odpowiedzialnych za pozyskiwanie, zarządzanie i raportowanie.

Wydarzenie jest organizowane w Brukseli przez Biuro PolSCA wraz z Czeskim Biurem Łącznikowym ds. Edukacji i Nauki (CZELO), Narodowym Biurem Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz Słowackim Biurem Łącznikowym ds. Badań i Rozwoju (SLORD).

Podczas najbliższej edycji uczestnicy poszerzą swoją wiedzę w obszarze europejskich badań i innowacji, zarządzania projektami oraz wsparcia naukowców. Swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci m.in. z biur łącznikowych, Komisji Europejskiej, uniwersytetów we Francji i w Belgii czy instytutu badawczego HETFA.

Poniżej prezentujemy sylwetki 7 uczestników z Polski, który wybraliśmy spośród licznie nadesłanych kandydatur:


Facebook