Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Science: Polish Perspective Meetup 2023 w Brukseli

9 marca, 2023 17:30 10 marca, 2023 20:00

Biuro PolSCA, Fundacja Polonium, Biuro Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w Brukseli (NCBR – BSP) oraz Ambasada Polski w Królestwie Belgii serdecznie zapraszają naukowców do udziału w SPP Meetup 2023! Wydarzenie odbędzie się w Brukseli w dniach od 9 do 10 marca 2023.

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich naukowców polskiego pochodzenia mieszkających w krajach Beneluksu. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poszerzenia horyzontów w tematach zrównoważonego rozwoju, zielonej transformacji, a także roli nauki w odpowiedzialnym kształtowaniu polityki naukowej. Wydarzenie jest otwarte dla przedstawicieli wszystkich dyscyplin naukowych, aby móc poznać wieloaspektową perspektywę społeczności badawczo-innowacyjnej. Aby dalej rozwijać ducha multidyscyplinarności, konferencja zgromadzi naukowców i specjalistów zarówno ze środowisk akademickich, jak i przemysłowych, a także gości Komisji Europejskiej i instytucji dyplomatycznych. SPP w Brukseli będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim, więc zapraszamy również uczestników innych narodowości

REJESTRACJA jest już otwarta!

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej konferencji, na której prezentujemy naszych prelegentów i szczegóły konferencji!

Facebook