Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinarium: Finansowanie projektów międzynarodowych. Oferta konkursowa NCN i NCBR

18 lutego, 2022 09:30 12:30

Biuro Promocji Nauki PolSCA PAN w Brukseli we współpracy z Narodowym Centrum Nauki i Narodowym Centrum Badań i Rozwoju zapraszają na spotkanie szkoleniowe na temat konkursów międzynarodowych na projekty badawcze, realizowane we współpracy wielostronnej, w szczególności w ramach programów ramowych Horyzont 2020 i Horyzont Europa.

Gośćmi szkolenia będą przedstawiciele NCN i NCBR, którzy omówią warunki ubiegania się o środki finansowe w programach wielostronnych, a nade wszystko – przedstawią aktualną ofertę konkursową obu agencji w tym zakresie, z uwzględnieniem inicjatyw planowanych na drugą połowę roku 2022.

Szkolenie skierowane jest do pracowników naukowych oraz administracyjnych Polskiej Akademii Nauk i odbędzie się w dniu 18 lutego br. w godz. 9.30 – 12.00 w formule online w języku angielskim.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o dokonanie rejestracji za pomocą formularza, który został rozesłany drogą mailową wśród pracowników Polskiej Akademii Nauk, głównie za pośrednictwem pracowników administracyjnych pełniących rolę Horizon Europe Navigators. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 16 lutego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Spotkanie stanowi część Cyklu webinariów PolSCA wokół Horyzontu Europa, realizowanego w synergii z programem PASIFIC.

Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Lista prezentowanych podczas wydarzenia konkursów dostępna jest POD LINKIEM.

Facebook