Start naboru uczestników wiosennej edycji „V4 Training”!

Aktualności

Rozpoczął się nabór uczestników kolejnej edycji „V4 Training”, która odbędzie się już w 28, 29 i 31 marca 2022! „V4 Training” to szkolenie skierowane do menadżerów badań zajmujących się m.in. administracją i pozyskiwaniem środków. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 lutego!

Wydarzenie jest organizowane przez Biuro PolSCA wraz z Czeskim Biurem Łącznikowym ds. Edukacji i Nauki (CZELO), Narodowym Biurem Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz Słowackim Biurem Łącznikowym ds. Badań i Rozwoju (SLORD).

Szkolenie przewiduje udział menadżerów badań pracujących w działach projektów (przede wszystkim międzynarodowych: H2020 i Horyzont Europa) na uczelniach, w instytutach naukowych i badawczych w działach odpowiedzialnych za pozyskiwanie, zarządzanie i raportowanie z każdego kraju Grupy V4 oraz z krajów stowarzyszonych w IGLO (Informal Group of RTD Liaison Offices) w łącznej liczbie 30 uczestników. Jest to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, kontaktu z europejskimi ekspertami i networkingu. Więcej informacji – link: V4 Training wiosna 2022

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić do 22 lutego (do końca dnia) formularz zamieszczony poniżej:

Link: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY V4 TRAINING

Program szkolenia (może ulec niewielkim zmianom):

Link: PROGRAM V4 TRAINING


Facebook