V4 Training edycja jesienna 2019 – czekamy na zgłoszenia!

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji organizowanego przez Biuro PolSCA wraz z grupą V4 szkolenia dla menedżerów europejskich projektów badawczych –„V4 Training”.

Szkolenie odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2019 r. w Brukseli.

Jest ono przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem projektami europejskimi w ramach programów ramowych Unii Europejskiej. Językiem szkolenia jest angielski, a tematyka koncentruje się zarówno wokół najważniejszych zagadnień dotyczących Horyzontu 2020, jak i nowego programu ramowego Horyzont Europa. Wykłady oraz warsztaty prowadzone będą przez urzędników i specjalistów m.in. z Komisji Europejskiej oraz europejskich instytucji, działających w Brukseli na rzecz badań naukowych i innowacji.

Kandydatów, zainteresowanych udziałem w szkoleniu, prosimy o wypełnienie kwestionariusza, który jest dostępny pod poniższym linkiem oraz o przesłanie CV.

Questionnaire for candidates to the V4 Training – autumn 2019 edition

Wypełniony elektronicznie formularz należy przesłać za pośrednictwem aplikacji Google, natomiast CV w języku angielskim prosimy przekazać drogą mailową na adres polsca@polsca.pan.pl

Na dokumenty czekamy do poniedziałku 30 września 2019 r. do godz. 12:00.

Bardzo prosimy o nieodkładanie przesłania kandydatur na ostatni moment. Wszystkie kwestionariusze i CV, które wpłyną po upływie wyżej wskazanego terminu nie będą uwzględniane. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty podróży do/z Brukseli oraz pobytu w Brukseli.

Ramowy program szkolenia zostanie opublikowany w październiku na stronie Biura Promocji Nauki PolSCA.

Natomiast o poprzedniej edycji szkolenia można przeczytać w poście zamieszczonym na naszej stronie w kwietniu 2019 r.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń!


Facebook