V4 Training for Research Project Managers – rozpoczęliśmy nabór do kolejnej edycji (wiosna 2024)!

Aktualności

Ponownie ruszył nabór uczestników kolejnej – już piętnastej – edycji „V4 Training for Research Project Managers”! Zapraszamy do Brukseli (11, 12 i 13 marca) menedżerów badań pracujących w działach projektów uczelni, instytutów naukowych i badawczych odpowiedzialnych za pozyskiwanie, zarządzanie i raportowanieZgłoszenia są przyjmowane do 10 stycznia 2024!

Rozpoczynamy kolejną rekrutację do naszego flagowego szkolenia „V4 Training for Research Project Managers”, na które zapraszamy do Brukseli 11, 12 i 13 marca. Tak jak dotychczas, organizujemy je we współpracy z Czeskim Biurem Łącznikowym ds. Edukacji i Nauki (CZELO), Narodowym Biurem Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz Słowackim Biurem Łącznikowym ds. Badań i Rozwoju (SLORD).

Szkolenie jest skierowane dla doświadczonych menadżerów badań pracujących w działach projektów (przede wszystkim międzynarodowych: H2020 i Horyzont Europa) wyłącznie na uczelniach, w instytutach naukowych i badawczych (nie w przedsiębiorstwach) w działach odpowiedzialnych za pozyskiwanie, zarządzanie i raportowanie. Szkolenie nie jest przeznaczone dla pracowników naukowych.

Jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy, a zarazem wzmocnienie znaczenia działalności, pracowników działów projektów, co z kolei przyczyni się do zwiększenia polskiego uczestnictwa w programie ramowym Horyzont Europa.

W programie V4 Training można zazwyczaj znaleźć wystąpienia przedstawicieli Komisji Europejskiej, ekspertów z biur łącznikowych czy uniwersytetów. Ponadto zachęcamy uczestników do wymiany doświadczeń podczas pracy w grupach oraz spotkań networkingowych.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić do 10 stycznia (do końca dnia) formularz zamieszczony poniżej oraz przesłać CV na adres polsca@polsca.pan.pl. Do udziału w szkoleniu Biuro PolSCA zaprosi 7 osób (łączna liczba uczestników wynosi 35). O zakwalifikowaniu poinformujemy do 26 stycznia 2024. Istnieje możliwość zakwalifikowania się na listę rezerwową, z której z kolei będziemy wybierać uczestników jesiennej edycji.

Udział w „V4 Training for Research Project Managers” jest bezpłatny, natomiast koszty podróży i zakwaterowania są po stronie zaproszonych uczestników.

Link: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY V4 TRAINING (wiosna 2024)

Ostatnie edycje:

Jesień 2023

Program – jesień 2023

Wiosna 2023


Facebook